5. ročník „MIKULÁŠSKÉHO BĚHU“ aneb Renčin běh pod taktovkou Caramby!

08.12.2015 16:27

V sobotu 5.12.2015 se konal již pátý ročník „Mikulášského běhu“ pořádaného Maratonským klubem Seitl. Závod byl odstartován ve 14 hodin. Délka tratě byla 5 km. Trať závodu byla rovinatá a až na malý okruh na fotbalovém hřišti se celá běžela po asfaltu. Celkový počet závodníků dosáhl čísla 80, z toho v zastoupení 24 žen. Tento závod byl zařazen jak do Moravskoslezského běžeckého poháru, tak i do Rybost Cupu 2015 (česko-polský běžecký pohár), proto se závodu zúčastnili i závodníci z Polska.

Celkovým vítězem se stal 21-letý Matouš Vrzala z týmu SSK Vítkovice, který trať zdolal za 15:39s. Mezi ženami zvítězila Andrea Krstevová z Pearl Izumi v čase 18:31s. Ve své kategorii 35 až 49 let Renča obsadila v čase 21:33s. krásné čtvrté místo. Tento závod byl zároveň jejím prvním závodem za Caramba!Team a tak věřím, že se svého vstupu do závodu pod novou „značkou“ ujala více než svědomitě.